Komisja Budżetu i Finansów


Zdjęcie osoby Włodzimierz Ćwil
Imię:
Włodzimierz
Nazwisko:
Ćwil
Tytuł:
Radny
Opis:

Radny I, III, IV i V kadencji powiatu radomskiego z okręgu Jedlna Letnisko, Gózd, absolwent studiów magisterskich i doktoranckich Wydziału Prawa i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Doktor nauk prawnych, wykładowca akademicki, promotor licznych prac dyplomowych z dziedziny prawa i administracji, pracownik samorządowy na stanowisku kierowniczym w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Radomiu oraz społecznie udziela porad prawnych w Linii Braterskich Serc przy Kurii Radomskiej. Odznaczony medalem "Zasłużony dla Powiatu Radomskiego". Żona Barbara, pięcioro dzieci: Piotr, Joanna, Tomasz, Mateusz i Szymon. Interesuje się filozofią oraz prawami człowieka.

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Zbigniew Dziubasik
Imię:
Zbigniew
Nazwisko:
Dziubasik
Tytuł:
Radny
Email:
zbyszekdziubasik@o2.pl
Telefon:
(048) 3655801 wew. 121
Fax:
(048) 3655807
Opis:

Radny z okręgu miasto Pionki i gmina Pionki od 1998r przez cztery kolejne kadencje.

W obecnej V kadencji Rady Powiatu pracuje w Komisji Budżetu i Finansów oraz Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej. W IV kadencji Wiceprzewodniczący Rady Powiatu. Zatrudniony w Regionie Ziemia Radomska NSZZ "Solidarność", od 2000r pełni tam funkcje wiceprzewodniczącego Zarządu Regionu a także sekretarza i skarbnika. Interesuje się polityką i sprawami społecznymi, historią, muzyką. Żonaty, troje dzieci, dwoje wnuczków. Jest domatorem, wolny czas najchętniej spędza z rodziną i przyjaciółmi, lubi czytać. Członek Prawa i Sprawiedliwości. Za działalność na rzecz niepodległego bytu Państwa Polskiego 13 grudnia 1981r internowany. Odznaczony przez Prezydenta RP Krzyżem Wolności i Solidarności. Odznaczony również Złotym Medalem "Za Zasługi dla Obronności Kraju", Srebrnym i Złotym Krzyżem Zasługi, medalami: Zasłużony dla Powiatu Radomskiego i Zasłużony dla Miasta Pionki. Członek Powiatowej Rady Zatrudnienia, oraz Rady Społecznej przy SPZZOZ w Pionkach. Dyżur: Pionki ul. Sienkiewicza 40, środa 19:00 - 20:00 tel. kom. 607 734 731
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Teresa Majkusiak
Przewodnicząca Komisji
Zdjęcie osoby Teresa Majkusiak
Imię:
Teresa
Nazwisko:
Majkusiak
Tytuł:
Radna
Telefon:
(048) 3655801 wew. 121
Fax:
(048) 3655807
Opis:

Radna od czterech kadencji, w III i IV Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu. Przewodnicząca Komisji Budżetu i Finansów, członek Komisji Rewizyjnej. Wieloletni prezes Banku Spółdzielczego w Skaryszewie. Działaczka ruchu spółdzielczego i bankowości spółdzielczej. Odznaczona wieloma medalami państwowymi i zawodowymi. Obecnie jako prezes Zarządu kieruje stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania "Wspólny Trakt". Emerytka, 3 dzieci, 6 wnucząt. Interesuje się ekonomią i socjologią. Pasje - podróże, ogród, dom i dla odreagowania stresów robótki ręczne.

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Waldemar Trelka
Imię:
Waldemar
Nazwisko:
Trelka
Tytuł:
Radny
Telefon:
Telefon: 48 3655801 wew. 104
Fax:
Fax: 48 3655807
Opis:

Waldemar Trelka

Wicestarosta Radomski w latach 2010 - 2013. Absolwent Centrum Kształcenia Kadr Administracji Rządowej i Samorządowej. Ukończył Studia Podyplomowe z Zarządzania Administracją Publiczną. Był dyrektorem Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej w Radomiu. W Radzie Powiatu pełni funkcję Przewodniczącego Klubu Radnych "Prawo i Sprawiedliwość", reprezentuje Klub w Kapitule Medalu "Zasłużony dla Powiatu Radomskiego".

Jest Pełnomocnikiem "Prawa i Sprawiedliwości" w Powiecie Radomskim. W 1990 roku wywalczył indywidualny tytuł Mistrza Polski w zapasach. Ukończył studia trenerskie. Interesuje się sportem, historią i polityką. Czynnie uprawia sport, jest miłośnikiem turystyki górskiej. Jest żonaty, żona Małgorzata jest nauczycielką, pracuje w PSP w Mazowszanach, ma dwie córki Agatę i Katarzynę.

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Teresa Jadwiga Bartosiewicz
Zdjęcie osoby Teresa Jadwiga Bartosiewicz
Imię:
Teresa Jadwiga
Nazwisko:
Bartosiewicz
Tytuł:
Radna
Opis:
Absolwentka Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu prawa rolnego na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, z zakresu zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim oraz ubezpieczeń w Wyższej Szkole Bankowości w Warszawie. Jest kierownikiem Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Radomiu, organizowała instytucję w Radomiu, jest jej szefem od początku funkcjonowania, czyli od 1992 roku. Była radną sejmiku Mazowsza I kadencji, radną Rady Miejskiej w Radomiu.
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Robert Dobosz
Imię:
Robert
Nazwisko:
Dobosz
Tytuł:
Radny
Opis:

Radny z Jedlińska. członek Komisji Rozwoju Powiatu, Rolnictwa i Ochrony Środowiska oraz Komisji Budżetu i Finansów. Wykształcenie wyższe, obecnie pracuje w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Przewodniczący Rady Powiatowej Mazowieckiej Izby Rolniczej w Radomiu. Zainteresowania to sport i motoryzacja.

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Łukasz Grzegorz Figura
Imię:
Łukasz Grzegorz
Nazwisko:
Figura
Tytuł:
Radny
Opis:

Łukasz Grzegorz Figura. Z żoną Barbarą i synem Szymonem mieszka w miejscowości Sołtyków w gminie Skaryszew. Posiada wykształcenie wyższe, magisterskie, dodatkowo uzupełniał swoją wiedzę na studiach z zakresu administracji, finansów publicznych oraz pisania projektów unijnych.


Zawodowo pracował w prywatnych firmach, a od 2012 pracuje w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie. Reprezentuje Wojewodę Mazowieckiego w Radzie Społecznej działającej przy Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Skaryszewie. W latach 2010-2014 Radny Rady Miejskiej w Skaryszewie. Uzyskał mandat Radnego Powiatowego z okręgu Skaryszew, Wierzbica, Kowala. W obecnej kadencji Rady Powiatu został wybrany przewodniczącym Komisji Rewizyjnej oraz członkiem Komisji Budżetu i Finansów. Jest do dyspozycji mieszkańców po wcześniejszym umówieniu się: tel. 505 648 098, e-mail: lukaszfigura@vp.pl.

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Marzena Izabela Murawska
Zdjęcie osoby Marzena Izabela Murawska
Imię:
Marzena Izabela
Nazwisko:
Murawska
Tytuł:
Radna
Opis:
Marzena Izabela Murawska
Radna z Pionek, członek Komisji Budżetu i Finansów oraz Komisji Edukacji, Kultury Fizycznej i Sportu. W latach 2006 - 2010 radna RM w Pionkach, opiekun Młodzieżowej Rady Miasta.
Ukończyła studia wyższe magisterskie - filologia polska, studia podyplomowe w zakresie ewaluacji i egzaminowania, wychowania do życia w rodzinie, kurs kwalifikacyjny z organizacji i zarządzania oświatą.
Pracuje w PGz OI nr 2 w Pionkach, pełni funkcję doradcy metodycznego MSCDN Wydział w Radomiu. Jest edukatorem, ekspertem ds. awansu zawodowego i przewodniczącą zespołu egzaminatorów.
Pełni funkcję wiceprezesa w TPD w Pionkach, członka Stowarzyszenia Pro - IMPULS oraz sekretarza w KPH ZHR.
Autorka projektów edukacyjno - wychowawczych dofinansowanych z Województwa Mazowieckiego.
Prywatnie - mężatka, mąż Sławomir pracuje w CKZiU, córka Magdalena studiuje na UKSW.
Hobby to wyprawy dalekie i bliskie.
Proszę o maile od mieszkańców na adres doradcypionki@wp.pl oraz wyrażanie opinii na facebooku.

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Marzena Maria Wiosna Michałek
Zdjęcie osoby Marzena Maria Wiosna Michałek
Imię:
Marzena Maria
Nazwisko:
Wiosna Michałek
Tytuł:
Radna
Opis:
Po raz pierwszy radna Rady Powiatu Radomskiego. Przez 4 kadencje radna Rady Gminy Jadlnia-Letnisko, gdzie mieszka od urodzenia. Absolwentka VI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiu oraz Akademii Medycznej w Białymstoku. Wieloletni lekarz Radomskiego Szpitala Specjalistycznego; kierownik Lekarskiego Gabinetu Zakładowego oraz asystent Oddziału Zakaźnego. Kocha dobrą literaturę, muzykę poważną, uwielbia zwierzęta, a w wolnych chwilach pisze wiersze. Mama - wieloletni wykładowca historii, syn - mgr psychologii.
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Informacja wytworzona przez:
Rafał Karpiński
email: rkarpinski@finn.pl tel.:(42) 684-98-91 fax: (42) 684-98-92
, w dniu:  13‑12‑2004 09:40:30
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Rafał Karpiński
email: rkarpinski@finn.pl tel.:(42) 684-98-91 fax: (42) 684-98-92
, w dniu:  $dateTool.format("dd-MM-yyyy HH:mm:ss", $date).replace(" ", " ").replace("-","‑").replace(" 00:00:00", "")
Data ostatniej aktualizacji:
13‑12‑2004 09:40:30
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany article-history-date-create Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
article-history-load-more
article-show-archive