Rada Powiatu


Teresa Jadwiga Bartosiewicz
Przewodnicząca Rady
Zdjęcie osoby Teresa Jadwiga Bartosiewicz
Imię:
Teresa Jadwiga
Nazwisko:
Bartosiewicz
Tytuł:
Radna
Opis:
Absolwentka Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu prawa rolnego na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, z zakresu zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim oraz ubezpieczeń w Wyższej Szkole Bankowości w Warszawie. Jest kierownikiem Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Radomiu, organizowała instytucję w Radomiu, jest jej szefem od początku funkcjonowania, czyli od 1992 roku. Była radną sejmiku Mazowsza I kadencji, radną Rady Miejskiej w Radomiu.
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Teodozja Janina Bień
Imię:
Teodozja Janina
Nazwisko:
Bień
Tytuł:
Radna
Opis:

Radna z okręgu Jedlińsk- Jastrzębia. Członek komisji Administracji, Porządku Publicznego, Bezpieczeństwa i Ochrony Ludności oraz Rozwoju Powiatu, Rolnictwa i Ochrony Środowiska. Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji UMCS w Lublinie. Pracuje w GOPS w Jedlińsku jako inspektor d/s. zasiłków rodzinnych. Członek Parafialnego Zespołu Caritas w Jedlińsku

Mężatka mąż Piotr, matka trojga usamodzielnionych dzieci: córka Ewa mgr Pedagogiki, syn Radosław mgr inż. Technologii Chemicznej, syn Arkadiusz inż. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Interesuję się historią Polski i polityką.

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Ewa Brzezińska
Imię:
Ewa
Nazwisko:
Brzezińska
Tytuł:
radna
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Włodzimierz Ćwil
Imię:
Włodzimierz
Nazwisko:
Ćwil
Tytuł:
Radny
Opis:

Radny I, III, IV i V kadencji powiatu radomskiego z okręgu Jedlna Letnisko, Gózd, absolwent studiów magisterskich i doktoranckich Wydziału Prawa i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Doktor nauk prawnych, wykładowca akademicki, promotor licznych prac dyplomowych z dziedziny prawa i administracji, pracownik samorządowy na stanowisku kierowniczym w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Radomiu oraz społecznie udziela porad prawnych w Linii Braterskich Serc przy Kurii Radomskiej. Odznaczony medalem "Zasłużony dla Powiatu Radomskiego". Żona Barbara, pięcioro dzieci: Piotr, Joanna, Tomasz, Mateusz i Szymon. Interesuje się filozofią oraz prawami człowieka.

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Robert Dobosz
Imię:
Robert
Nazwisko:
Dobosz
Tytuł:
Radny
Opis:

Radny z Jedlińska. członek Komisji Rozwoju Powiatu, Rolnictwa i Ochrony Środowiska oraz Komisji Budżetu i Finansów. Wykształcenie wyższe, obecnie pracuje w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Przewodniczący Rady Powiatowej Mazowieckiej Izby Rolniczej w Radomiu. Zainteresowania to sport i motoryzacja.

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Antoni Dzik
Imię:
Antoni
Nazwisko:
Dzik
Tytuł:
Radny
Telefon:
(048) 3655801 wew. 121,
Fax:
(048) 3655807
Opis:

Radny od 5 kadencji z Wolanowa. Przewodniczący Komisji Rozwoju Powiatu, Rolnictwa i Ochrony Środowiska oraz członek Komisji Administracji, Porządku Publicznego, Bezpieczeństwa i Ochrony Ludności. Wykształcenie średnie. Wspólnie z żoną Marią prowadzi firmę usługowo - handlową oraz gospodarstwo rolno - rybackie o pow. 10 ha. Mają cztery córki w wieku szkolnym. Wolne chwile radny spędza najczęściej na działaniach społecznych, interesuje się hodowlą ryb. Jest Komendantem OSP w Wolanowie i Prezesem Spółek Wodnych. Dyżur: Wolanów ul. Opoczyńska 10, cały tydzień, tel. kom. 607 171 856

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Zbigniew Dziubasik
Imię:
Zbigniew
Nazwisko:
Dziubasik
Tytuł:
Radny
Email:
zbyszekdziubasik@o2.pl
Telefon:
(048) 3655801 wew. 121
Fax:
(048) 3655807
Opis:

Radny z okręgu miasto Pionki i gmina Pionki od 1998r przez cztery kolejne kadencje.

W obecnej V kadencji Rady Powiatu pracuje w Komisji Budżetu i Finansów oraz Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej. W IV kadencji Wiceprzewodniczący Rady Powiatu. Zatrudniony w Regionie Ziemia Radomska NSZZ "Solidarność", od 2000r pełni tam funkcje wiceprzewodniczącego Zarządu Regionu a także sekretarza i skarbnika. Interesuje się polityką i sprawami społecznymi, historią, muzyką. Żonaty, troje dzieci, dwoje wnuczków. Jest domatorem, wolny czas najchętniej spędza z rodziną i przyjaciółmi, lubi czytać. Członek Prawa i Sprawiedliwości. Za działalność na rzecz niepodległego bytu Państwa Polskiego 13 grudnia 1981r internowany. Odznaczony przez Prezydenta RP Krzyżem Wolności i Solidarności. Odznaczony również Złotym Medalem "Za Zasługi dla Obronności Kraju", Srebrnym i Złotym Krzyżem Zasługi, medalami: Zasłużony dla Powiatu Radomskiego i Zasłużony dla Miasta Pionki. Członek Powiatowej Rady Zatrudnienia, oraz Rady Społecznej przy SPZZOZ w Pionkach. Dyżur: Pionki ul. Sienkiewicza 40, środa 19:00 - 20:00 tel. kom. 607 734 731
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Łukasz Grzegorz Figura
Imię:
Łukasz Grzegorz
Nazwisko:
Figura
Tytuł:
Radny
Opis:

Łukasz Grzegorz Figura. Z żoną Barbarą i synem Szymonem mieszka w miejscowości Sołtyków w gminie Skaryszew. Posiada wykształcenie wyższe, magisterskie, dodatkowo uzupełniał swoją wiedzę na studiach z zakresu administracji, finansów publicznych oraz pisania projektów unijnych.


Zawodowo pracował w prywatnych firmach, a od 2012 pracuje w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie. Reprezentuje Wojewodę Mazowieckiego w Radzie Społecznej działającej przy Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Skaryszewie. W latach 2010-2014 Radny Rady Miejskiej w Skaryszewie. Uzyskał mandat Radnego Powiatowego z okręgu Skaryszew, Wierzbica, Kowala. W obecnej kadencji Rady Powiatu został wybrany przewodniczącym Komisji Rewizyjnej oraz członkiem Komisji Budżetu i Finansów. Jest do dyspozycji mieszkańców po wcześniejszym umówieniu się: tel. 505 648 098, e-mail: lukaszfigura@vp.pl.

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Roman Frąk
Imię:
Roman
Nazwisko:
Frąk
Tytuł:
Radny
Telefon:
(048) 3655801
Fax:
(048) 3655807
Opis:
Radny z okręgu Zakrzew - Przytyk - Wolanów w latach 2002-2006 oraz obecnej kadencji Rady Powiatu. Członek Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej oraz Komisji Rozwoju Powiatu, Rolnictwa i Ochrony Środowiska.
W latach 1990 - 2002 był radnym gminy Zakrzew, pełnił funkcję członka zarządu, był delegatem Sejmiku Samorządowego Województwa Radomskiego.
Posiada tytuł magistra inżyniera na kierunku Ochrona Środowiska w zakresie Zarządzanie oraz Zarządzanie kryzysowe.
Pracował na stanowisku dyrektora Spółki i Klubu Sportowego Radomiak, był dyrektorem Biura Senatorskiego Senatora Stanisława Karczewskiego.
Aktualnie zatrudniony w MPK w Radomiu Sp. z o.o. na stanowisku Zastępca Dyrektora ds. Techniczno-Eksploatacyjnych.
Żona Grażyna prowadzi działalność gospodarczą, córka Sylwia jest mężatką a córka Małgorzata studiuje medycynę na kierunku lekarskim.
Interesuje się polityką społeczną, ochroną środowiska, sportem i motoryzacją.
Pełni dyżury w każdy pierwszy wtorek miesiąca w:
Urzędzie Gminy Przytyk w godzinach 14:00 do 15:00
Urzędzie Gminy Zakrzew w godzinach 15:30 do 16:30
Do dyspozycji Państwa po wcześniejszym umówieniu pod nr tel. 509 031 225
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Marek Jarosz
Imię:
Marek
Nazwisko:
Jarosz
Tytuł:
Radny
Opis:

Radny z Iłży. Członek Zarządu Powiatu Radomskiego. Członek Komisji Rozwoju Powiatu, Rolnictwa i Ochrony Środowiska. Wykształcenie średnie, technik rolnik. Obecnie pracuje w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Warszawie oraz w Powiatowym Zespole Doradców w Radomiu jako doradca d/s produkcji rolnej. Jego rodzina to żona i trzy córki.
Dyżur: Iłża Urząd Miasta, pok. nr 2 poniedziałek 13:00 - 15:00

tel. kom. 612 329 509

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Liczba komunikatów: 27 Numer strony: 1  2  3  
Informacja wytworzona przez:
Tomasz Mąkosa
email: tmakosa@spradom.eu tel.:048 36-55-801 w.123 fax: 048 36-55-807
, w dniu:  26‑11‑2014 09:48:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Tomasz Mąkosa
email: tmakosa@spradom.eu tel.:048 36-55-801 w.123 fax: 048 36-55-807
, w dniu:  26‑11‑2014 09:48:00
Data ostatniej aktualizacji:
29‑03‑2016 13:02:47
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie